Information
Board Game
Name
Citadeles
Version Nickname
Brain Games Latvian Edition with Dark City Expansion
Alternate Names
Version Publisher
Version Artist
Year Published
2009
Product Code
BRG#CITLV
Dimensions
7.50 x 4.00 x 1.50 inches
Weight
 
Languages
Latvian
Release Date
 
Release Comment
 
Release Status
 
Pre-order Type
 
Pre-order URL
 
Pre-order Start Date
 
Pre-order End Date
 
 Corrections
 Clone
 Customize View
xml RSS Feed 
Facebook Twitter Delicious Google
ObjectID: 24691
Description Edit | History

Description from Brain Games latvian site:

Lai gan vienkāršais pavalstnieks varētu tam nepiekrist, galma dzīve nekad nav bijusi vienkārša. Ķēniņa, priestera vai tirgoņa atbalstu kāro visi, un nereti savu mērķu piepildīšanai ir gatavi saukt talkā pat slepkavu vai zagli. Intrigu vērpšana un to atšifrēšana ir neatņemama dzīves sastāvdaļa, un to nāksies ielāgot, ceļot savu krāšņo pilsētu un aicinot palīgā ietekmīgus draugus.

Kāršu spēle Citadeles ir viena no tām spēlēm, kas ilgus gadus ir turējusies pasaules spēļu topā un turpina piesaistīt jaunus sekotājus. Spēles popularitāti nodrošina tās unikālā mehānika: slepenas lomas, kas tikai pamazām tiek atklātas raunda laikā, un interesantā šo lomu saspēle. Spēli īpašu dara arī neparasti plašais variāciju loks — to var spēlēt divatā, tā ir spēlējama līdz pat septiņiem spēlētājiem, un ar komplektā iekļauto paplašinājumu arī astoņatā. Tik bagātu spēlētāju loku spēj piedāvāt vien retā stratēģijas spēle.

Dēvēt šo par stratēģijas spēli patiešām nav pārspīlējums: tā nav uzskatāma par tipisku vieglsvara kāršu spēli, kuru žigli izspēlē pārdesmit minūtēs. Spēles gars patiešām dod sajūtu, ka piedalies pilsētas būvēšanā, un izbaudi varu, ko nodrošina ietekmīgās lomas: slepkava, zaglis, burvis, ķēniņš, bīskaps, tirgonis, celtnieks un kareivis. Prasmīga lomu izmantošana, stratēģijas plānošana, un pilsētas īpašo celtņu izvēle dos būtiskas priekšrocības, bet arī veiksmei ir sava teikšana.

Brain Games izdevumā ir iekļauta ne tikai pamatspēle, bet arī paplašinājums Tumšā pilsēta, kas ietver papildus lomas un pilsētas celtnes ar īpašām funkcijām.

Front Page | Welcome | Contact | Privacy Policy | Terms of Service | Advertise | Support BGG | Feeds RSS
Geekdo, BoardGameGeek, the Geekdo logo, and the BoardGameGeek logo are trademarks of BoardGameGeek, LLC.