Information
Board Game
Name
Mali uczniowie czarnoksiężnika
Version Nickname
Polish edition
Alternate Names
Version Publisher
Year Published
 
Product Code
103213
Dimensions
11.61 x 11.61 x 2.95 inches
Weight
1.76 pounds
Languages
Polish
Release Date
 
Release Comment
 
Release Status
Released
Pre-order Type
 
Pre-order URL
 
Pre-order Start Date
 
Pre-order End Date
 
 Corrections
 Clone
 Customize View
xml RSS Feed 
Facebook Twitter Delicious Google
ObjectID: 293607
Description Edit | History

Bum! Psss! Chmura kolorowego dymu unosi się z magicznego kociołka. W starej magicznej kuchni, gdzie mali uczniowie czarnoksiężnika uczą się sztuki warzenia magicznych napojów jest naprawdę gorąco. W celu przygotowania wywarów uczniowie muszą wrzucić do kociołka wiele składników.

Uwaga! Uważajcie, aby się nie potknąć. Po tym jak wszystkie składniki będą na miejscu przyjdzie czas rozpalić ogień. Jednak czy to będzie takie proste?

Podczas swojej tury:

1. Gracz stawia swojego ucznia czarnoksiężnika na swoim obszarze początkowym.

2. Umieszcza jeden ze swoich składników w misce, którą niesie jego uczeń. Uwaga: jeżeli inny gracz już umieścił wszystkie swoje składniki w kociołkach, gracz może nieść do dwóch składników równocześnie!

3. Następnie gracz musi spróbować donieść składnik do kociołka w tym samym kolorze, poruszając swojego ucznia przy pomocy magicznej różdżki. Jeżeli gracz niesie dwa składniki, musi je zanieść do jednego z dwóch odpowiednik kociołków.

4. Kiedy uczeń czarnoksiężnika dojdzie do magicznego kamienia znajdującego się przed kociołkiem, automatycznie wrzuca składnik do kociołka.

Po tym jak gracz umieści swój ostatni składnik w kociołku, w swojej następnej turze może próbować rozpalić ogień! W tym celu stawia swojego ucznia czarnoksiężnika na obszarze początkowym. Zdejmuje z paleniska kulę ognia, umieszcza ją w misce niesionej przez ucznia i ostrożnie popycha ucznia bezpośrednio w stronę paleniska. Jeżeli dotrze on do magicznego kamienia, automatycznie wyrzuci kulę ognia.