Recommend
1 
 Thumb up
 Hide
28 Posts
1 , 2  Next »   | 

Slovenia» Forums » General

Subject: Skupinski nakup iger prek spleta rss

Your Tags: Add tags
Popular Tags: [View All]
Damjan Makuc
Slovenia
Idrija
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Torej, nekaj se nas je odločilo, da bomo izvedli skupinski nakup iger pri http://www.philibertnet.com. Trenutno je poštnina ocenjena na 2.5eur/osebo, če se pridruži še kdo, pa je lahko še manj. Počakamo še nekaj dni, predvidoma do konca tedna, če se še kdo pridruži.
3 
 Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
rok velikonja
Slovenia
ajdovscina
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Poglej Geekmail

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
matos zzzz
Slovenia
flag msg tools
a so skupinski nakupi še kaj aktualni?

Meni je zelo zanimiv tale Kickstarter projek:
[geekurl=https://www.kickstarter.com/projects/1478832610/floating-market-a-game-of-diced-fruit/description]floating market[/geekurl]
Sam špil za 29$, jaz bi zraven dodal še Eggs and Empires za 14$, je to cc 40€, od nakupa/podpore pa me odvrne 29$ poštnine.
Videl sem da so se Nemci na tem forumi že odlično organizirali za skupinski nakup. link

Zanima še koga ta špil? Bi poskusil kdo s skupinskim nakupom?

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Damjan Makuc
Slovenia
Idrija
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Je mogoče kaj interesa za skupno naročilo pri Francozih (philibertnet). Če bi radi svojo zbirko oplemenitili do svetovnega dneva namiznih iger (11.4.), je zdaj mogoče pravi čas za to

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Ziga Zupanek
Slovenia
Domžale
flag msg tools
mbmbmb
V roku kakega meseca, dveh, bi pri Days of Wonder naročil Five Tribes in Five Tribes: Dhenim. Problem je, da je poštnina brutalno nerealna (19€). Zato me zanima, če ima še kdo drug namen kupovati pri njih in bi želel deliti to megalomansko finančno breme.

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Matej Dolenc
Slovenia
Škofja Loka
flag msg tools
mbmbmbmbmb
A si zih da se ti sploh splača naročat iz Days of Wonder strani? Vidim da je cena 54€za base game, lahko jo pa dobiš v Ljubljani v trgovini To je to za 49,90€. Razen če se ti gre za tisto bonus karto?

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Ziga Zupanek
Slovenia
Domžale
flag msg tools
mbmbmb
Iskreno povedano mi gre res samo za tisto kartico. Mojo kolekcijo iger na žalost obdaja OCD prekletsvo. Kar pomeni, da če obstajajo relavantni dodatki, najsi bodo še tako majhni in nepomembni, jih želim posedovati. Which kinda sucks. Se opravičujem za ta off topic.
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Jure Forstnerič
Slovenia
Ljubljana
flag msg tools
badge
mbmbmbmbmb
Še vedno se ti bolj splača vzet v To je to, tisto kartico pa kupit preko eBay - kolikor vidim je okoli osem, devet dolarjev.

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Damjan Makuc
Slovenia
Idrija
flag msg tools
mbmbmbmbmb
oksySLO wrote:
Iskreno povedano mi gre res samo za tisto kartico. Mojo kolekcijo iger na žalost obdaja OCD prekletsvo. Kar pomeni, da če obstajajo relavantni dodatki, najsi bodo še tako majhni in nepomembni, jih želim posedovati. Which kinda sucks. Se opravičujem za ta off topic.

Zdaj lahko dodatek kupiš tudi v BGGstore - Dhenim. In ker za poštnino računajo mislim da le 1$, je to verjetno najcenejša varianta da prideš do karte.

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Ziga Zupanek
Slovenia
Domžale
flag msg tools
mbmbmb
Yes. Sem videl. Očitno se včasih splača cincat

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Damjan Makuc
Slovenia
Idrija
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Pozdrav še v tej temi

Po dolgem času je ideja, da bi izvedli en skupinski nakup pri http://www.philibertnet.com. Nekatere igre/dodatke je pri nas težko dobit, zato ta ideja. Če združimo moči, lahko pridemo na zelo ugodno poštnino. Če je kdo za, naj javi v to temo ali na PM.

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Jure Forstnerič
Slovenia
Ljubljana
flag msg tools
badge
mbmbmbmbmb
Js bi vzel kako malenkost - trenutno eno zadevo za dobrih 10 EUR, bom pa še malo pogledal.

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Damjan Makuc
Slovenia
Idrija
flag msg tools
mbmbmbmbmb
psicek wrote:
Js bi vzel kako malenkost - trenutno eno zadevo za dobrih 10 EUR, bom pa še malo pogledal.

Velja. Vse kaže, da bi v sredo naročili.

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Damjan Makuc
Slovenia
Idrija
flag msg tools
mbmbmbmbmb
alkemist wrote:
psicek wrote:

Velja. Vse kaže, da bi v sredo naročili.

Oziroma počakamo do petka, če bo še kakšna ugodna ponudba na Black Friday

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Damjan Makuc
Slovenia
Idrija
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Zdaj sta se javila še dva "zamudnika", tako da če je še kak kandidat naj sporoči in mogoče uskladimo še en (po)praznični nakup

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Ziga Zupanek
Slovenia
Domžale
flag msg tools
mbmbmb
Od zadnjega skupinskega nakupa je minilo skoraj pol leta. Malo preverjam kakšna je situacija. ninja

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Damjan Makuc
Slovenia
Idrija
flag msg tools
mbmbmbmbmb
oksySLO wrote:
Od zadnjega skupinskega nakupa je minilo skoraj pol leta. Malo preverjam kakšna je situacija. ninja

Lahko se kaj zmenmo ja

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Ziga Zupanek
Slovenia
Domžale
flag msg tools
mbmbmb
V začetku julija bomo izvedli skupinski nakup pri https://www.philibertnet.com/en/. Zainteresirani kontaktirajte mene ali
Damjan Makuc
Slovenia
Idrija
flag msg tools
mbmbmbmbmb
.
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Ziga Zupanek
Slovenia
Domžale
flag msg tools
mbmbmb
Namen imam kupit en promo od https://www.greyfoxgames.com/ (publisher iger: Deception: Murder in Hong Kong, Champions of Midgard). Sporočite, če bi se kdo želel pridružit, da si razdelimo poštnino. Vrednost bi želel obdržat pod 22 evrov, da ne plačujemo DDV.

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Klemen Hrovat
Slovenia
Ljubljana
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Bo kdo iz LJ ali okolice v kratkem kupoval kaj v www.philibertnet.com ?
Bi si delili poštnino. Lp

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Damjan Makuc
Slovenia
Idrija
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Mene bi mogoče kaj zanimalo za skupni nakup, moram malo preverit, kaj imajo zanimivega. Sem pa na hitro preletel, in imajo neke novoletne akcije

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Matej Dolenc
Slovenia
Škofja Loka
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Tudi mene bi zanimalo. Ampak po izkušnjah je ob času razprodaj treba hitro naročiti, če ne velikokrat zmanjka ravno tistega, kar bi želel kupiti na razprodaji.

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Ziga Zupanek
Slovenia
Domžale
flag msg tools
mbmbmb
Povejte, ko boste naročevali.

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
mat tam
msg tools
Kolikšen pa je bil v preteklosti strošek skupinskega pošiljanja na osebo? Če ni previsok, bi tudi mene zanimalo sodelovanje pri nakupu. Hvala in lp M

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Bernards Skrlep
Slovenia
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Tudi mene zanima. Problem je, da zaloga iger res hitro pohaja, mnoge od teh, ki sem jih še včeraj imel na seznamu, so danes out of stock.

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
1 , 2  Next »   |