$20.00
$5.00
$15.00
Recommend

Thumb up
 Hide
4 Posts

BoardGameGeek» Forums » Game Groups » Europe » Poland

Subject: M:TG rss

Your Tags: Add tags
Popular Tags: [View All]
Piotr Slugocki
Poland
flag msg tools
mbmb
Witam serdecznie, chciałbym zapytać w których sklepach we Wrocławiu można zaopatrzyć się w jaki§ demo deck, tak żebym mógł wypróbować grę z dziewczyną. Ponadto mam pytanie do doświadczonych graczy. Co najbardziej opłaca się kupić na początek jeśli mam zamiar pograć właśnie z partnerką i od czasu do czasu w jakimś sklepie?

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Adam Badura
Poland
Wrocław
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Nie wiem jak z demami, ale możesz popytać w Planszóweczce. Mają placówkę w Astrze. Chyba też w Magnoli i Kino Nowe Horyzonty. Bard na ul. Szewskiej też pewnie może coś mieć. Przypuszczam, że pewnie są i inne miejsca.

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Kamil Nieścioruk
Poland
Lublin
flag msg tools
mbmbmb
Wg wyszukiwarki "medżikowych" wydarzeń (http://locator.wizards.com/#brand=magic&a=search&p=wroc%C5%8...) we Wrocławiu można zagrać w Planszóweczce, Magu i Feniksie. A skoro ktoś tam robi turnieje, to pewnie ma i talie demo.
A na początek fajnym rozwiązaniem może być Deck Builder's Toolkit, bo za kilkadziesiąt zł dostajesz duże pudełko różnych kart, na których można nauczyć się coś składać. Wydaje mi się to lepszą opcją niż np. kupowanie gotowych zestawów-talii (duel packów), przynajmniej jeśli chodzi o jednorazowy stosunek cena/liczba kart. Ale ja specjalistą nie jestem, podobnie jak M:tG nie jest częstym gościem na BGG .

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Galatolol 1
Poland
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Najlepiej takie pytania zadawać na forum magikowym (są tam działy dla każdego z województw): http://mtgnews.pl/forum

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Front Page | Welcome | Contact | Privacy Policy | Terms of Service | Advertise | Support BGG | Feeds RSS
Geekdo, BoardGameGeek, the Geekdo logo, and the BoardGameGeek logo are trademarks of BoardGameGeek, LLC.