Recommend
2 
 Thumb up
 Hide
4 Posts

Slovenia» Forums » General

Subject: Igranje v Dobri potezi rss

Your Tags: Add tags
Popular Tags: [View All]
Damjan Makuc
Slovenia
Idrija
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Zdaj, ko je na voljo Dobra poteza, se mi zdi, da se veliko lažje zmenimo za kakšno igro odigrat. Ta topic bi bil namenjen temu, da objavimo želje, kaj bi kdo rad odigral, enkrat smo nekaj podobnega že imeli za ameritrash igre, pa nekak ni zaživelo.

Torej, jaz si želim odigrat naslednje igre, ki jih sicer nimam na voljo. Če je kdo za, in ima seveda na voljo svojo kopijo ali pa je v Dobri potezi, naj javi:

Scythe
War of the Ring (Second Edition)
Mechs vs. Minions

Seveda če se pojavi želja za kako igro z mojega seznama, tudi z veseljem sodelujem
3 
 Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Jure Forstnerič
Slovenia
Ljubljana
flag msg tools
badge
mbmbmbmbmb
Sem nedvomno za - itak sem vsaj dvakrat na teden tu (tudi v času pisanja tega) :-)

V pomoč je lahko geeklist z igrami, ki so v lokalu, je ta hip ene 90% končan, so pa gor vse večje igre (manjka nekaj manjših, perty iger):

https://boardgamegeek.com/geeklist/223880/dobra-poteza

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Samo Oleami
Slovenia
Ljubljana
flag msg tools
badge
mbmbmbmbmb
Če najdemo kak fajn termin
(Scythe me sicer ne zanima)

aja in imam Evolution: Climate za igrat 10x.

amertitrash/wargames/sorodno temu

Kar ima Damjan:
na "must play" listi: Nexus Ops
ne poznam in bi probal vsaj enkrat: Blood Rage, Cry Havoc, Fury of Dracula 3
poznam in vedno za: Imperial, Chaos in the Old World, Smallworld, Mission Red Planet. + krama tipa Colossal Arena, Condontierre, etc.

P.S.: Damjan - nekatere igre vidim da imaš ali na to trade listi ali si jih že strejdal/prodal, bi katere teh še igral? (Wiz War, Summoner Wars, Claustrophobia)

Kar imam jaz
Še neigrane igre in tiste, ki sem jih igral enkrat(torej, povedat mi 2 tedna vnaprej da se lotim projekta študiranja pravil)
Za 2: Sekigahara: The Unification of Japan, Labyrinth: The War on Terror, 2001 – ?, Twilight Struggle, Stronghold, Theseus: The Dark Orbit
Za več: Pax Porfiriana, Pax Pamir, Neanderthal, Maria

potencialno zanimiva krama iz Dobre poteze:
ne poznam in bi probal vsaj enkrat: Dead of Winter
hm to je to...

kvartopirske igre
To sem nekaj omenil Juretu F. Bi me čisto zabavalo, lahko vključuje tudi tradicionalne igre s kartami (pravila na pagat . com, imam vse razširjene tipe kart). Tudi nimam nič proti taroku.

Sicer pa imam:
Tichu (za 4), Clubs, Frank's Zoo,
Haggis (za 2), Cosmic Eidex (za 3), Die Säulen der Erde: das Kartenspiel (kljub izgledu je kar kaotična reč)

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Damjan Makuc
Slovenia
Idrija
flag msg tools
mbmbmbmbmb
sgosaric wrote:
Če najdemo kak fajn termin
(Scythe me sicer ne zanima)

aja in imam Evolution: Climate za igrat 10x.
Samo, to sem za, sva že govorila. Tako da samo še termin uskladimo in še kakšno igro za zraven, pa če bi še kdo se pridružil, verjetno je bolj za 3-4?

sgosaric wrote:

amertitrash/wargames/sorodno temu
Kar ima Damjan:
na "must play" listi: Nexus Ops
ne poznam in bi probal vsaj enkrat: Blood Rage, Cry Havoc, Fury of Dracula 3
poznam in vedno za: Imperial, Chaos in the Old World, Smallworld, Mission Red Planet. + krama tipa Colossal Arena, Condontierre, etc.
To sem vedno za.

sgosaric wrote:

P.S.: Damjan - nekatere igre vidim da imaš ali na to trade listi ali si jih že strejdal/prodal, bi katere teh še igral? (Wiz War, Summoner Wars, Claustrophobia)
To troje tudi. Strejdal sem le zato, ker imam druge (podobne) igre za dva, ki sem jih raje spravil na mizo in so le nabirale prah pri meni. Bi jih pa občasno še kdaj odigral.

sgosaric wrote:

...
Ostale od tvojih iger pa moram mal preletet, o čem se grejo, pa ti javim, ker jih večine ne poznam.
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls