Recommend
1 
 Thumb up
 Hide
9 Posts

Slovenia» Forums » General

Subject: 19. epizoda Na Potezi - Oddajica pregleda rss

Your Tags: Add tags
Popular Tags: [View All]
Jure Forstnerič
Slovenia
Ljubljana
flag msg tools
badge
mbmbmbmbmb
Tokrat sva se poglobila v nekaj zanimivejših iger, ki sva jih igrala v zadnjih nekaj tednih, gre za, kot jo je Žiga poimenoval, oddajico pregleda :-)

http://www.napotezi.si/19
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Samo Oleami
Slovenia
Ljubljana
flag msg tools
badge
mbmbmbmbmb
Jure, ne vem koliko časa bi ti to vzelo, ampak meni bi bilo kar kul če bi imel kje navedeno časovnico (na kateri minuti se govori o kateri igri).

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Jure Forstnerič
Slovenia
Ljubljana
flag msg tools
badge
mbmbmbmbmb
sgosaric wrote:
Jure, ne vem koliko časa bi ti to vzelo, ampak meni bi bilo kar kul če bi imel kje navedeno časovnico (na kateri minuti se govori o kateri igri).

Preveč :-)

So pa igre v zapiskih vedno v vrstnem redu, tko da se lahko malo poskoči naprej. Večina podcast aplikacij ima možnost preskakovanja po 30/45 sekund.
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Damjan Makuc
Slovenia
Idrija
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Pogrešam(o) novo oddajo

Ker je bilo v tej zadnji ravno govora o Star Wars: Rebellion moram napisat, da je tudi mene navdušila, tematsko je igra res močna, asimetrija igranja izjemna. Vsako vlogo sem do sedaj igral samo enkrat, ampak bi jo takoj spet. Edina nerodnost je, da mal dlje traja in zato redkeje pride na mizo. Nič presenetljivega ni, da je ena izmed najboljših iger po BGG lestvici, in med boljšimi iz 2016.

Glede na povedano pa sta me kar navdušila, da bi preizkusil enkrat Flamme Rouge. Tako da sem jo uvrstil na mojo "to-play" listo

Iz podobnega razloga pa sem se še bolj oddaljil od Yamataï, kar sem uspel slišat o igri, zgleda da bo šla bolj mimo mene...
2 
 Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Jure Forstnerič
Slovenia
Ljubljana
flag msg tools
badge
mbmbmbmbmb
alkemist wrote:
Pogrešam(o) novo oddajo

Incoming :-)

alkemist wrote:

Iz podobnega razloga pa sem se še bolj oddaljil od Yamataï, kar sem uspel slišat o igri, zgleda da bo šla bolj mimo mene...

Js bi jo še enkrat sprobal, ampak ja, bo bolj pozabljena kot ne.

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Samo Oleami
Slovenia
Ljubljana
flag msg tools
badge
mbmbmbmbmb
alkemist wrote:
Glede na povedano pa sta me kar navdušila, da bi preizkusil enkrat Flamme Rouge. Tako da sem jo uvrstil na mojo "to-play" listo
Tudi jaz berem dobre stvari o tej igri. Firbčen.

Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Tocko
Slovenia
flag msg tools
mbmbmbmbmb
alkemist wrote:

Prinesem danes v Dobro potezo, pa sprobamo na koncu če bo čas. Po parih igrah lahko rečem da je stvar zelo light, ampak zabavna. Obstaja app, ki ti omogoča da igraš več etap (glede na uvrstitev na etapi dobiš točke), kar bi znalo popestriti zadevo.
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Dejan Tusar
Slovenia
Ljubljana
flag msg tools
Tocko wrote:
alkemist wrote:

Prinesem danes v Dobro potezo, pa sprobamo na koncu če bo čas. Po parih igrah lahko rečem da je stvar zelo light, ampak zabavna. Obstaja app, ki ti omogoča da igraš več etap (glede na uvrstitev na etapi dobiš točke), kar bi znalo popestriti zadevo.

Super, jaz bi se tudi pridružil, če bo prostor. Kot je že Žiga rekel, da vidimo, če sem se kaj naučil ob gledanju Gira in Toura.
2 
 Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls
Ziga Oset
Slovenia
flag msg tools
badge
No one expects the Spanish Inquisition!
mbmbmbmbmb
Zakon, uživajte in naj zmaga najboljši. App sem sprobal na morju, pa mi na Androidu ni delal - lahko sem vpisal rezultate, ampak jih ni seštelo med sabo, tako da smo potem naš "Tour de Zambratija" s tremi etapami seštevali kar na list papirja.
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
  • [+] Dice rolls